آمریکایی ها به طور میانگین 3 سال از گوشی های خود استفاده می نمایند

به گزارش وبلاگ پاندا، آمریکایی ها به صورت میانگین برای خرید گوشی هوشمند جدید حدود 2.83 سال صبر می نمایند. این آمار نتیجه یک پژوهش مفصل است که روز گذشته در یک گزارش روزنامه وال استریت ژورنال مورد استناد قرار گرفته است. دو سال پیش، آمریکایی ها برای خرید یک گوشی جدید به طور میانگین 2.39 سال صبر می کردند.

آمریکایی ها به طور میانگین 3 سال از گوشی های خود استفاده می نمایند

نکته جالب توجه در مورد این آمار این است که کاربران گوشی های اپل در مقایسه با کاربران گوشی های اندرویدی، مدت زمان بیشتری از گوشی های خود استفاده می نمایند. این شرکت می گوید که در سه ماهه سوم سال 2018، میانگین استفاده از یک آیفون حدود 2.92 سال بوده ولی در مدت مشابه در سال 2016، این عدد 2.37 سال بوده است. کاربران اندرویدی در سه ماهه سوم سال 2018 به مدت 2.66 سال و در دوره مشابه سال 2016 به مدت 2.44 سال از گوشی خود استفاده می کردند.

بیشتر آمریکایی ها گوشی های خود را با قراردادهای دو ساله می خرند و مبلغ آن را به صورت قسطی پرداخت می نمایند. تا چند سال پیش، بسیاری از این افراد بلافاصله بعد از تمام شدن اقساط، گوشی جدیدی را خریداری می­کردند، اما حالا به نظر می رسد آن ها دیگر مانند سابق عجله ای برای خریدن گوشی های جدید ندارند و ترجیح می دهند مدت زمان بیشتری از گوشی فعلی خود بهره ببرند. اگرچه هرساله گوشی های جدید مجهز به تراشه های سریع تر و ویژگی های جذاب تری روانه بازار می شوند، ولی اگر فردی هوادار پروپاقرص تکنولوژی های جدید نباشد، گوشی کمی قدیمی هم به راحتی می تواند جوابگوی تمام نیازهای یک کاربر معمولی باشد.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "آمریکایی ها به طور میانگین 3 سال از گوشی های خود استفاده می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها به طور میانگین 3 سال از گوشی های خود استفاده می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید