افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی در کلان شهر رشت

به گزارش وبلاگ پاندا، خبرنگاران/گیلان شهردار رشت گفت: به زودی 13 پارکینگ طبقاتی و مسطح در شهر رشت ساخته می شود.

افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی در کلان شهر رشت

به گزارش وبلاگ پاندا، محمدعلی ثابت قدم در مراسم افتتاح و آغاز بکار نخستین پارکینگ طبقاتی در کلان شهر رشت گفت: مسائل ترافیکی و محیط زیستی از معضلات کلانشهر رشت است و سال هاست که این شهر را تهدید می کنند.

وی ادامه داد: با تکمیل رینگ های ترافیکی در داخل شهر و بازگشایی 2 محور ترافیکی در شهر رشت تا سرانجام سال شاهد باز شدن برخی گره های ترافیکی خواهیم بود.

ثابت قدم یادآور شد: براساس نگاهی که در ابتدای پروژه عمرانی پیاده راه فرهنگی در حوزه ترافیک شهری داشته ایم ساخت پارکینگ در حاشیه مرکز شهر در اولویت کار ما واقع شده است و به زودی 13 پارکینگ طبقاتی در سطح شهر رشت ساخته می شود.

وی افزود: ما از سرمایه گذارانی که در بحث پارکینگ ورود کنند استقبال می کنیم و سازندگان پارکینگ طبقاتی لازم نیست هیچ گونه خلاف ساختمانی پرداخت کنند.

شهردار رشت از همه ادارات دولتی همکاری را خواستار شد و گفت: برای ورود سرمایه گذار نیاز به همکاری همه دستگاه ها به خصوص میراث فرهنگی داریم و مطمئناً اگر مجوز احداثی برای ساخت از سوی شهرداری صادر می شود همه مسائل قانونی مدنظر قرار می گیرد.

وی افزود: گیلان استان سرمایه هاست و اتقاقات داخل و خارج می تواند گیلان را قوی تر کند، گیلان به علت داشتن آب مناسب فضای خوبی برای سرمایه گذاری است، چون مناطق معتدل و مرطوب همیشه برای گردشگران بهترین نقطه محسوب می شوند و می کوشیم اقتصاد مبتنی بر گردشگری را در رشت رونق دهیم.

ثابت قدم هم چنین از سرمایه گذار پارکینگ طبقاتی قدردانی کرد و گفت: بنده به عنوان یک فعال اقتصادی به خوبی میدانم انجام اولین ها و آن هم ساخت پارکینگ طبقاتی چقدر در این شهر سخت است، آینده نگری و تلاش و پشتکار این سرمایه گذار قابل ستایش است.

(عکس تزئینی است)

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی در کلان شهر رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح نخستین پارکینگ طبقاتی در کلان شهر رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید