بلاتکلیفی کارکنان عوارضی قزوین ، مشکلاتی با الکترونیکی شدن عوارضی ها شروع شد

به گزارش وبلاگ پاندا، یکی از کارمندان عوارضی قزوین گفت: پیمانکار جدید اداره راهداری قزوین می گوید که از ابتدای سال 99 هیچ گونه تعهدی نسبت به جذب پرسنل عوارضی ندارد و این به نوعی به معنای سردرگمی و اخراج است.

بلاتکلیفی کارکنان عوارضی قزوین ، مشکلاتی با الکترونیکی شدن عوارضی ها شروع شد

یکی از کارمندان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ پاندا گفت: کارکنان این اداره چند روز پیش به خاطر بلاتکلیفی از شرایط کاری خود پس از الکترونیکی شدن عوارضی ها و سنوات مقابل استانداری تجمع کردند.

این کارمند عوارضی بیان نمود: مسائل ما از اسفندماه 97 همزمان با الکترونیکی شدن عوارضی ها آغاز شد، البته مسئولان طبق تفاهم نامه ها و مسئولیت اجتماعی به دنبال عدم آسیب به پرسنل بودند و از ابتدای تیرماه 98 طبق یک تقسیم بندی 70 درصد از پرسنل به شرکت راهداری و 30 درصد نیز به شرکت سپندار ارجاع شدند که جذب در بخش راهداری تحقق پیدا کرد.

وی اضافه کرد: شرکت ملی آزاد راه تمام کارمندان را با همان حق و حقوق به شرکت راه و ترابری تحویل داد، اما بعد از الکترونیکی شدن عوارضی از 28 اسفند ماه تمام پرسنل بیکار شدند اکنون شرکت راه و ترابری هم تصمیم دارد پرسنل را با هر سابقه ای بدون در نظر دریافت سنوات تحویل یک شرکت پیمانکاری دهد.

کارمند عوارضی قزوین اظهار کرد: پس از پیگیری های مختلف، ملاقات با وزیر و جواب ندریافت نیمی از پرسنل را برای قرارداد فراخواندند و به همین دلیل هیچ کس حاضر به امضای قرارداد نشد.

وی اعلام نمود: تعداد نفرات در ابتدای واگذاری 59 نفر بود که 6 نفر تا اسفندماه تسویه کردند و سه نفر از 53 نفر باقیمانده در فروردین ماه تسویه کرده و اکنون 48 نفر بلاتکلیف هستند.

این کارمند عوارضی بیان نمود: متاسفانه شرکت سپندار (سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی) به عنوان طرف قرارداد شرکت دولتی ساخت و توسعه که از مجموعه وزارت راه وشهرسازی است و باید 30 درصد از پرسنل عوارضی های دولتی را ساماندهی می کرد همواره به دنبال تنبیه سفید برای پرسنل بوده و به هرنحوی خواستار تسویه با پرسنل است.

وی تاکید کرد: اکنون پیمانکار جدید (شرکت سپندار پرسنل) عنوان کرده که از ابتدای سال 99 هیچ گونه تعهدی نسبت به جذب پرسنل عوارضی ندارد و این به نوعی به معنای سردرگمی و اخراج است و متاسفانه گزارشاتی که درباره پرسنل عوارضی برای وزیر ارسال می شود ضد و نقیض و به دور از واقعیت است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بلاتکلیفی کارکنان عوارضی قزوین ، مشکلاتی با الکترونیکی شدن عوارضی ها شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتکلیفی کارکنان عوارضی قزوین ، مشکلاتی با الکترونیکی شدن عوارضی ها شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید