ستیِن: موقعیت های زیادی به لوانته دادیم، آینده امیدوارکننده ای در انتظار فاتی است

به گزارش وبلاگ پاندا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از مهاجم 17 ساله آبی واناری ها به خاطر عملکردش در بازی با لوانته تمجید کرد.

ستیِن: موقعیت های زیادی به لوانته دادیم، آینده امیدوارکننده ای در انتظار فاتی است

به گزارش وبلاگ پاندا، کیکه ستیِن در پی فزونی 2 بر یک خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل لوانته در هفته بیست ودوم لالیگای اسپانیا گفت: من از خیلی چیزها در این بازی راضی هستم اما نه از همه چیز، چون اجازه دادیم بازیکنان لوانته شوت های زیادی به سمت دروازه ما بزنند. با این حال ما نیمه اول خوب خیلی خوب بودیم و می توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم.

سرمربی بارسلونا صحبت های خود را اینطور ادامه داد: این حرف هم اما درست است که ما موقعیت های زیادی به حریف دادیم و این نگرانم می نماید اما ما هم موقعیت های زیادی روی دروازه لوانته خلق کردیم و باید این را مورد تحسین قرار دهیم. به نظرم نتیجه این بازی می توانست 8 بر 2 یا 8 بر 3 به سود ما گردد.

وی همچنین در تمجید از مهاجم 17 ساله اش که هر دو گل آبی واناری ها را در این ملاقات به ثمر رساند، گفت: آنسو پسری تازه در حال ظهور است. او پتانسیل بالایی دارد و کارهای خوبی انجام می دهد. این بازی هم روی تاریخی برای فاتی بود چون دو گل به ثمر رساند. آنسو سخت کوشش کرد و به تیم یاری کرد. آینده خیلی امیدوارکننده ای در انتظار فاتی است و ما به او یاری خواهیم کرد تا پیشرفت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستیِن: موقعیت های زیادی به لوانته دادیم، آینده امیدوارکننده ای در انتظار فاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستیِن: موقعیت های زیادی به لوانته دادیم، آینده امیدوارکننده ای در انتظار فاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید