صادقی: آذری و منصوریان پای من ایستادند

به گزارش خبرنگاران، محمد باقر صادقی در مصاحبه با سایت باشگاه ذوب آهن گفت: ذوب آهن خانه من است. اولویت اصلی و اول بازیکنانی مانند من و قاسم و دیگر قدیمی های تیم، صد در صد باشگاه ذوب آهن است.

صادقی: آذری و منصوریان پای من ایستادند

دروازه بان ذوب آهن ادامه داد: بر خلاف پیشنهاداتی که از چند تیم دیگر داشتم ترجیح دادم ذوب آهن را انتخاب کنم و این یک تصمیم و انتخاب درست بود زیرا سعید آذری مدیر عامل باشگاه و علیرضا منصوریان خیلی پای من ایستادند. حتی آقای منصوریان چند بازی آخر را به من میدان داد تا بتوانم خودم را اثبات کنم. من نیز تمام کوششم را کردم.

صادقی درباره جام باشگاه های آسیا گفت: آسیا جام شگفتی هاست و تیم ذوب آهن نیز نتایج خوب و قابل قبولی گرفته و بعنوان تنها نماینده ایران در ادامه این جام کار سختی در آسیا دارد که با هم دلی که من در تیم می بینم می توانیم به مراحل بالاتر هم صعود کنیم.

وی اضافه کرد: ذوب آهن نشان داده که در آسیا تخصص دارد و این موفقیت ها در آسیا فقط با برنامه ریزی و یکدل شدن کل مجموعه ذوب آهن از جمله مدیرعامل محترم کارخانه عظیم ذوب آهن و معاونان، مدیران و پرسنل زحمت کش آن مجموعه و نیز مجموعه مدیریتی و پرسنل باشگاه به دست آمده است. من خودم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتم و می دانم ذوب آهن شخصیت قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد و به این خود باوری نیز رسیده است.

محمد باقرصادقی درباره هدف ذوب آهن در لیگ سال جاری گفت: ذوب آهن سال جاری سخت به دنبال قهرمانی در لیگ است چون در ویترین بزرگ افتخاراتش این عنوان را کم دارد. ما نشان دادیم که شایسته قهرمانی در لیگ هستیم که به کمک خدا و کوشش مجموعه عظیم و بزرگ ذوب آهن به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صادقی: آذری و منصوریان پای من ایستادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: آذری و منصوریان پای من ایستادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید