مدیریت نفت مسجدسلیمان باید برای کادر فنی حد و حدود مشخص کند

به گزارش وبلاگ پاندا، خبرنگاران/خوزستان یک مربی فوتبال خوزستان با بیان این که مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان باید برای تارتار و کادرفنی حد و حدود مشخص کند، گفت: مجموعه کادرفنی تیم به این باور رسیده اند که تیم چه ببرد، چه تساوی کند و چه ببازد، هیچ اتفاق نمی افتد و هیچ فشاری هم به آن ها وارد نمی گردد و بر این اساس نیز با فشار کم کار می نمایند.

مدیریت نفت مسجدسلیمان باید برای کادر فنی حد و حدود مشخص کند

داریوش یزدی در گفت وگو با وبلاگ پاندا، در مورد شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و کسب تنها پنج امتیاز در پنج هفته سپری شده از نیم فصل دوم، اظهارکرد: نفت در نیم فصل اول نتایجی را به دست آورد که تا حدودی همگان را شگفت زده کرد. البته این نتایج در مقایسه با نتایج ضعیف حضورهای قبلی این تیم در لیگ برتر است و در قیاس با آن نتایج، نتایج نفت مسجدسلیمان در نیم فصل اول لیگ نوزدهم واقعا درخشان بود و همه را نیز به این سمت سوق داد که حتی این تیم می تواند در رده های بالای جدول جا خوش کند.

وی افزود: قبلا هم گفته بودم که نفت مسجدسلیمان اگر بتواند راهکارهای لازم از قبیل جذب بازیکن تاثیرگذار در فصل جابجایی را داشته باشد، ضمن این که حواس کادر فنی کاملا معطوف به مسائل فنی باشد و به دنبال راهکارهای مناسب برای مقابله با تیم های دیگر باشند، می تواند نتایج خوبی را کسب کند. البته هنوز تا خاتمه فصل فرصت باقی مانده است و می توان به نتایج بهتری رسید.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: ولی آن چه نگران نماینده است و در مصاحبه کادر فنی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شاهد آن هستیم، این است که آن ها می گویند از برنامه مان جلو هستیم و نتایج به دست آمده به صورتی است که انتظار آن نمی رفت. من فکر می کنم کادر فنی نفت به نوعی حد خود و تیم شان را همین قدر و در حد نتایج نیم فصل اول می دانستند و این نشان دهنده باورهایی است که در مجموعه وجود دارد.

وی افزود: معمولا مصاحبه هایی با انگیزش بالا در بین مجموعه و کادر فنی این تیم وجود ندارد و این نشان از انگیزه کم این افراد است و قطعا همین انگیزه کم به بازیکنان تیم نیز سرایت پیدا می نماید و اکنون می بینید که آن نتایج خوب نیم فصل اول، دستخوش یکسری اتفاقات منفی قرار گرفته است. امیدوارم مسئولان و کادر فنی نفت مسجدسلیمان زودتر به خود بیایند و این باور را داشته باشند که می توانند نتایج نیم فصل اول را تکرار نمایند.

یزدی اعلام کرد: من فکر می کنم مجموعه مدیریت این باشگاه باید باورهای دیگری را در ذهن خود تداعی نمایند، یعنی نتایجی را از کادر فنی بخواهند و ابلاغیه هایی را داشته باشند که قطعا فراتر از نتایج نیم فصل اول باشد. یعنی حد و حدودی را برای کادرفنی متصور باشند که البته این موضوع هم باید مدیریت گردد و نباید دستورالعمل های صادر شده اثر منفی روی تیم بگذارد زیرا ممکن است باعث نتایج ضعیف تری در ادامه لیگ گردد. در هر صورت مسئولان باشگاه باید خواسته های معقولی را از کادر فنی داشته باشد تا در ادامه نتایج نیم فصل اول تکرار گردد.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه کادرفنی نفت مسجدسلیمان به این باور رسیده اند که تیم چه ببرد، چه تساوی کند و چه ببازد، هیچ اتفاق نمی افتد و هیچ فشاری هم به آن ها وارد نمی گردد و بر این اساس نیز هر طور که دوست دارد، کار می نماید و بهتر است بگویم با فشار کم کار می نمایند. نتایج اخیر نیز مبین همین موضوع است و به نظر می رسد باید فکر اساسی گردد تا نفت مسجدسلیمان از شرایط فعلی خارج گردد.

این مربی خوزستانی در مورد این موضوع که باتوجه به این که بازیکنان نفت تا به امروز 60 درصد مبلغ قرارداد خود و سرمربی تیم نیز مبلغ قرارداد خود را به صورت کامل دریافت نموده است، انتظار بیشتری از مجموعه تیم برای کسب نتایج بهتر می رود، گفت: مسائل اقتصادی واقعا تاثیرگذار است و اگر اعضای این تیم تا به امروز آن مبلغی که باید دریاف می کردند را دریافت نموده باشند، پس مسائل انگیزشی به صورت کامل اجرا شده است و اکنون جای سوال است که چرا نتایج باید در نیم فصل دوم به این صورت باشد، در حالی که تیم های بالاسری نفت، مبالغ کمتری را دریافت نموده اند. به هر حال امیدوارم نتایج نفت در ادامه لیگ به سراشیبی نرود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیریت نفت مسجدسلیمان باید برای کادر فنی حد و حدود مشخص کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت نفت مسجدسلیمان باید برای کادر فنی حد و حدود مشخص کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید