وزنه برداری قهرمانی دنیا، 100 کشور خواهان حضور در عشق آباد، 500 داوطلب دانشجو در برگزاری حضور دارند

به گزارش وبلاگ پاندا، پیش بینی می گردد 800 ورزشکار خارجی و 1500 نماینده از کشورها در مسابقات وزنه برداری قهرمانی دنیا در عشق آباد حضور داشته باشند.

وزنه برداری قهرمانی دنیا، 100 کشور خواهان حضور در عشق آباد، 500 داوطلب دانشجو در برگزاری حضور دارند

به گزارش وبلاگ پاندا و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، در شرایطی که تا برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی 2018 بزرگسالان دنیا در عشق آباد ترکمنستان زمان چندانی باقی نمانده، برخی اطلاعات و آمار وجود دارد که دانستن آن قابل توجه است.

براساس اعلام برگزار کنندگان، تا کنون 100 کشور خواهان حضور در این پیکارها شده که درخواست رسمی خود را ارسال نموده اند. 9 کشور آفریقایی، 38 کشور اروپایی، 29 کشور آسیایی، 15 کشور آمریکایی و 9 کشور اقیانوسیه ای در این فهرست حضور دارند.

بر این اساس، پیش بینی می گردد 800 ورزشکار خارجی و 1500 نماینده از کشورها که شامل مربی، داور، خبرنگار و... می گردد در عشق آباد حضور داشته باشند. البته 500 داوطلب نیز از دانشگاه های ترکمنستان در برگزاری این مسابقات حضور فعال خواهند داشت.

وزارت ورزش و امور جوانان، وزارت فرهنگ و وزارت صنایع نساجی، مشارکتی جدی در برگزاری این مسابقات داشته و از حامیان جدی تیم وزنه برداری ترکمنستان به شمار می روند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وزنه برداری قهرمانی دنیا، 100 کشور خواهان حضور در عشق آباد، 500 داوطلب دانشجو در برگزاری حضور دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزنه برداری قهرمانی دنیا، 100 کشور خواهان حضور در عشق آباد، 500 داوطلب دانشجو در برگزاری حضور دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید