کارمندان مناطق محروم مانند آوج باید ضریب حقوقی بیشتری بگیرند

به گزارش وبلاگ پاندا، روح الله بابایی صالح نماینده بوئبن زهرا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان که پنجشنبه شب با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور در سالن باغستان برگزار گردید اظهارداشت: اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری بالغ بر یک هزار و 70 میلیارد تومان بود که 70 درصد آن عملیاتی گردیده است.

کارمندان مناطق محروم مانند آوج باید ضریب حقوقی بیشتری بگیرند

وی اضافه کرد: با یاری دولت خوشبختانه بیشتر مطالبات گندم کاران پرداخت شد اما انتظار داریم به کشاورزان سرمازده هم یاری گردد.

بابایی صالح یادآورشد: انتطارات استان از مسئولان این است که سهم و حقابه آنها را از سد طالقان قطع نکنند زیرا با افزایش سهم آب استان تهران نگران هستیم سهم استان حذف گردد.

وی اعلام کرد: برای انتقال اب از الموت رود و ارتفاعات دو هزار و نیز تسریع در احداث خط انتقال آب از طالقان اقدام گردد که این کار به 100 میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد.

نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: برای ساخت و توسعه مجتمع های آبرسانی روستایی احتیاجمند اعتبار هستیو و برای تسریع در احداث تصفیه خانه ها به یاری سازمان مدیریت احتیاج داریم.

وی اظهارداشت: دشت قزوین در فراوری مواد غذایی کشور نقش مهمی دارد لذا احیاء آن لازم است و به مصوبه احتیاج داریم.

بابایی صالح گفت:راههای مواصلاتی بویبن زهرا به ساوه، ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی و ایجاد اشتغال برای مردم منطقه از دیگر مسائل و درخواستهای مردمی است و از آنجا که شهر آوج از نقاط محروم است انتظار داریم برای افزایش ضریب حقوقی کارمندان این منطقه اقدام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارمندان مناطق محروم مانند آوج باید ضریب حقوقی بیشتری بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان مناطق محروم مانند آوج باید ضریب حقوقی بیشتری بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید