کسی در فدراسیون جودو پاسخگو نیست!

به گزارش وبلاگ پاندا، با وجود گذشت زمانی در حدود یک ماه از شروع کار عمادی به عنوان سرپرست فدراسیون جودو و انتخاب پر سر و صدای درخشان رییس سابق فدراسیون به عنوان نایب رییس، اما مسئولان این فدراسیون پاسخگوی آخرین وضعیت این فدراسیون نیستند.

کسی در فدراسیون جودو پاسخگو نیست!

به گزارش وبلاگ پاندا، محمدرضا عمادی نایب رییس سابق فدراسیون جودو که هیچ حکمی نیز مبنی بر نایب رییسی فدراسیون دریافت ننموده بود، روز 12 آبان ماه و پس از استعفای اجباری درخشان از ریاست فدراسیون جودو بدلیل بازنشستگی، به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شد تا مقدمات برگزاری انتخابات این فدراسیون را در فضایی سالم مهیا کند.

اما عمادی پس از قبول سرپرستی، بلافاصله درخشان را به عنوان سرپرست نایب رییسی فدراسیون انتخاب کرد؛ انتخابی که حواشی مختلفی در راه برگزاری انتخاباتی سالم و بدور از حاشیه را برای فدراسیون جودو رقم زد.

حال با وجود یک ماه از سرپرستی عمادی در فدراسیون، وی و دیگر مسئولان فدراسیون در دسترس رسانه ها نیستند تا پاسخگوی سوالات آن ها درخصوص شرایط جودو، علت انتصاب درخشان، زمان شروع ثبت نام ها، وضعیت تیم ملی بانوان و مسائل دیگر باشند تا جاییکه روابط عمومی فدراسیون نیز بارها از دادن شماره تماس سرپرست جدید فدراسیون طفره رفته است!

امید است مسئولان در صندلی و سمت های مختلف تحت هر شرایطی، پاسخگویی به رسانه ها به عنوان نمایندگان مردم را یکی از مهمترین وظایف خود بدانند.

این در حالیست که پیش از این نیز فدراسیون جودو ورزشکاران این رشته را از مصاحبه با وبلاگ پاندا منع نموده بود!

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کسی در فدراسیون جودو پاسخگو نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی در فدراسیون جودو پاسخگو نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید