گرشاسبی: آرزو دارم از پرسپولیس بروم

به گزارش وبلاگ پاندا، من اهل کناره گیری نیستم چون به نظرم این کار در شرایط فعلی خیانت به پرسپولیس است اما اگر بگویند برو، صددرصد می روم. هر چه قانون بگوید انجام خواهم داد.

گرشاسبی: آرزو دارم از پرسپولیس بروم

به گزارش وبلاگ پاندا ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم یکی از آن بازنشسته هایی است که می گویند همین روزها باید چمدانش را ببندد و برود. البته شنیده بودیم بازنشسته ها خودشان باید کنار بروند اما حمیدرضا گرشاسبی می گوید هنوز تکلیفش را نمی داند: تا امروز نامه ای در این باره به باشگاه پرسپولیس نرسیده اما آرزویم این است که از مدیریت باشگاه کنار بروم. اینقدر کار سخت است که دیگر ماندن برایم سخت گردیده است. من اهل کناره گیری نیستم چون به نظرم این کار در شرایط فعلی خیانت به پرسپولیس است اما اگر بگویند برو، صد درصد می روم. هر چه قانون بگوید انجام خواهم داد.

پرسش این است که وقتی باشگاه پرسپولیس از دولت بودجه ای دریافت نمی نماید، آیا مدیرعاملش مشمول قانون بازنشستگان می گردد که گرشاسبی پاسخ می دهد: این را باید وزارت ورزش آنالیز کند و به آن پاسخ دهد. من نمی توانم درباره اش صحبت کنم.

در انتها گرشاسبی شایعه ها درباره اتوبوس پرسپولیس را تکذیب می نماید: قرار بود اتوبوسی خریداری گردد که باشگاه نتوانست پول آن را تامین کند. شرکت فروشنده هم رنگ پرسپولیس را روی بدنه و جایگاه ها کار کردند اما وقتی نتوانستیم پولش را بدهیم، اتوبوس را تحویل نگرفتیم.

2 - 190

منبع: ایران ورزشی

به "گرشاسبی: آرزو دارم از پرسپولیس بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: آرزو دارم از پرسپولیس بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید