از اندونزی، سلطانی فر: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ای ویژه به مدال طلا رسید

به گزارش وبلاگ پاندا، مسعود سلطانی فر از عملکرد ساره جوانمردی در بازی های پاراآسیایی 2018 تمجید ویژه ای کرد.

از اندونزی، سلطانی فر: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ای ویژه به مدال طلا رسید

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ پاندا از اندونزی، مسعود سلطانی فر کسب مدال طلای تپانچه 50 متر خفیف توسط ساره جوانمردی را به وی تبریک گفت و گفت: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ویژه ای میان همه شرکت نمایندگان که چند ورزشکار مرد نیز در آن حضور داشتند، توانست به مرحله آخر برسد و در نهایت مدال طلای این رشته را کسب کند. واقعاً احساس غرور کردیم و به همه ایرانیانی که قلب شان برای عزت و سربلندی ایران می تپد، این موفقیت را تبریک می گویم.

وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد روند مدال آوری و افتخارآفرینی ورزشکاران ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 استمرار داشته باشد. صید 8 طلا و کسب 6 نقره و 9 برنز توسط ورزشکاران جانباز و معلول ایران

سلطانی فر با اشاره به حضورش در محل مسابقات تیراندازی با کمان بازی های آسیایی گفت: در آنجا هم شاهد رقابت خوب ورزشکاران مان بودیم که به فینال صعود کردند و امیدواریم در فینال نیز در این رشته دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مسابقات پاراآسیایی اندونزی از امروز (دوشنبه) وارد پیک بازی ها شد، اضافه کرد: صبح و بعد از ظهر در رشته های مختلفی با ورزشکاران سایر کشورها دیدار داریم و در مجموع ورزشکارانی که امروز و روز گذشته با آنها در هتل و دهکده بازی ها و محل مسابقات با آنها گفت وگو کردم، بسیار باانگیزه و بااراده هستند و همه روحیه خوبی دارند و آمده اند که برای کشور افتخارآفرینی نمایند.

سلطانی فر همچنین دیدار با وزیر ورزش و جوانان اندونزی را بسیار سازنده دانست و گفت: در این دیدار به نقطه نظرات خوبی رسیدیم و امیدوارم هرچه زودتر مراحل اجرای آن فراهم گردد.

وزیر ورزش و جوانان در خاتمه از تمام مسئولان و دست اندرکاران، اصحاب رسانه و سفارت ایران در اندونزی تشکر کرد و اضافه کرد: همه کوشش ویژه ای می نمایند تا بتوانیم نتیجه تاریخی در بازی های پاراآسیایی اندونزی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، سلطانی فر: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ای ویژه به مدال طلا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، سلطانی فر: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ای ویژه به مدال طلا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید